Toskania to piękny region w środkowych Włoszech – cel odwiedzin wielu turystów. Właśnie w tym regionie toczy się w większości akcja filmu “Włoskie wakacje”, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada James D’Arcy. Film z 2020 roku – niespieszny, lekki, przyjemny – to idealna propozycja na letnie popołudnie czy zimowy wieczór. W dodatku propozycja dla całej rodziny! Gdzie można go zobaczyć?

tablet photo

Kto jest kim we “Włoskich wakacjach”?

Toskania to kraina położona w środkowej części Włoch – jej stolicą jest Florencja. Jest to region winiarski, bardzo malowniczy – pełen niewielkich miasteczek i przepastnych winnic. Turyści bardzo chętnie ją odwiedzają, jednak bohaterowie filmu “Włoskie wakacje” nie w takim celu udają się do pewnego toskańskiego miasteczka. Robert i Jack – ojciec i syn, w których role wcielają się Liam Neeson i Micheál Richardson – chcą sprzedać rodzinny dom, który właśnie tam jest ulokowany. Na miejscu okazuje się jednak, że choć sprzedaż miała przebiec szybko i sprawnie, dom trzeba dokładnie wyremontować – od dawna nie był bowiem używany i jest w okropnym stanie! Przedłuża to pobyt Roberta i Jacka w Toskanii. Będą mieli dodatkowy czas by przemyśleć swoje życie i poprawić swoje relacje, które nie są zbyt dobre. Aktorzy odgrywający główne role świetnie się w nich odnaleźli, co nie dziwi, bo Liam Neeson i Micheál Richardson także w rzeczywistości są tak samo spokrewnieni. Nie można zapomnieć o malowniczych krajobrazach, które są wielką zaletą filmu – z pewnością każdy będzie nimi zachwycony!

Gdzie obejrzeć film “Włoskie wakacje” online?

“Włoskie wakacje” to film, który przypadnie do gustu osobom w każdym wieku. Jest to kolejny film opowiadający o Toskanii, porównywany z obrazem “Pod słońcem Toskanii” z 2003 roku. Tam główną bohaterką była jednak kobieta – tutaj mamy dwóch mężczyzn, którzy muszą naprawić swoje życie i swoje relacje. Film jest pełen zabawnych sytuacji, ale nie brakuje też scen wzruszających. To komediodramat, jednak pozostawiający po sobie przyjemne wrażenia – uczy, że zawsze wszystko można zmienić na lepsze. We “Włoskich wakacjach” wielką rolę odgrywa przyroda i choćby dla niej warto go zobaczyć! W tej chwili obraz można już oglądać w legalnej telewizji internetowej. To szansa by zobaczyć go w dowolnej wolnej chwili – z przyjaciółmi lub samodzielnie, z rodziną, na wycieczce czy w domu. Telewizja online oferuje wiele ciekawych filmów, po które można sięgnąć zawsze wtedy gdy ktoś ma ochotę – jest to bardzo proste! Filmem, który dołączył do oferty jest także film “Włoskie wakacje“! Warto go obejrzeć!