“Kogel Mogel 3” to znakomita komedia polska w reżyserii Kordiana Piwowarskiego, która swoją premierę miała 25 stycznia 2019 roku i którą obecnie można zobaczyć w telewizji internetowej. Wykupienie odpowiedniego pakietu pozwala mieć zresztą nieograniczony dostęp do bazy filmów i seriali – w tym również tych najnowszych. Telewizji internetowych jest wiele – sprawdź jak działają i co warto wiedzieć o filmie “Kogel Mogel 3”!

telewizor photo

“Kogel Mogel 3” – trzeba go zobaczyć!

“Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to film dostępny w TV online, który wielu widzów przyciągnął do kin i który nadal jest poszukiwany w przestrzeni internetowej. Chcą go zobaczyć zarówno osoby, które nie miały jeszcze możliwości by zapoznać się z dalszymi losami Kasi Zawady (z domu Solskiej) oraz państwa Wolańskich, jak i ci, którzy już widzieli trzecią część komedii “Kogel Mogel” i chcą sobie odświeżyć obraz. Film pełen jest dowcipnych zbiegów okoliczności. Opowiada o życiu Kasi po rozwodzie. Mieszka ona we wsi Brzózki i jest dyrektorem szkoły. Do Polski powraca po długim czasie jej syn, Marcin, z planem na własny biznes. W pechowych okolicznościach poznaje córkę państwa Wolańskich, Agnieszkę – dzięki temu wydarzeniu widzowie mogą zapoznać się również z losami państwa Wolańskich. Barbara jest celebrytką i słynną sekstrenerką. Wydaje kontrowersyjną książkę, co wywołuje konflikt w rodzinie. Widzowie dowiadują się również co słychać u Piotrusia, którym za młodu opiekowała się Kasia. Teraz to już dorosły człowiek – żonaty i prowadzący wygodne życie. W rolach głównych wystąpili: Grażyna Błęcka-Kolska, Nikodem Rozbicki, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka. 

Telewizja internetowa – jaka najlepsza? 

Telewizja internetowa oferuje użytkownikom możliwość obejrzenia najlepszych filmów i seriali w dowolnej chwili. Nie trzeba czekać na moment ich emisji w tradycyjnej telewizji, co może nastąpić za długi czas i o nieodpowiedniej porze (na przykład gdy ktoś jest w pracy). Użytkownik sam więc może zdecydować co ogląda i kiedy, a dostęp do bazy telewizji internetowej jest albo darmowy, albo płatny – zależy to od konkretnej stacji. Żeby móc oglądać premiery i filmy gdzieś indziej niedostępne, warto wykupić dla siebie pakiet. Z telewizji internetowej można korzystać na sprzęcie z dostępem do internetu – wykorzystuje ona bowiem mechanizmy dostępne właśnie w internecie. TV online pozwala oglądać ulubione filmy w różnych miejscach – byle tylko mieć zasięg. To olbrzymia wygoda, dlatego telewizje internetowe stają się coraz popularniejsze. W TV online można oglądać również film “Kogel Mogel 3” – film będący trzecią częścią serii “Kogel Mogel”, po “Koglu Moglu” z 1988 roku i filmie “Galimatias, czyli Kogel Mogel II” z 1989 roku. Kto jeszcze nie miał okazji zapoznać się z dalszymi losami uwielbianych przez Polaków bohaterów, może to teraz zrobić online.