Osoby, które kochają rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA i nie wyobrażają sobie opuszczenia choćby jednego ważnego meczu, nie muszą już martwić się o nachodzące na siebie transmisje, które utrudniają im cieszenie się piłkarskim świętem. W Polsacie Sport Premium dzień meczowy to nawet osiem godzin transmisji na żywo z eksperckim komentarze, spotkania w studio z byłymi zawodnikami i trenerami oraz jakość SUPER HD, która pozwala dostrzec każdy detal rozgrywki. Jak uzyskać dostęp do tego kanału? Nie jest to wcale trudne.

piłkarz photo

Pakiet wart inwestowania

Polsat Sport Premium to element oferty platformy Cyfrowy Polsat Go i PLA (Polsat Box Go), kanał można jednak odbierać także korzystając z rozwiązań przygotowanych przez niektórych dostawców telewizji kablowej (między innymi UPC oraz Netia). W każdym wypadku mamy do czynienia z kanałem dodatkowo płatnym, przeważnie wchodzącym w skład tak zwanego pakietu sportowego. Na szczęście, wykupienie dostępu nie jest skomplikowane i w zdecydowanej większości przypadków zajmuje nam zaledwie kilka chwil. Przeważnie mamy do czynienia z bardziej rozbudowanymi pakietami, poza kanałem Polsat Sport Premium (1 oraz 2) można więc liczyć również na inne ciekawe telewizje sportowe, w tym choćby Polsat Sport Extra.

Polsat Sport Premium – dlaczego warto?

Polsat Sport Premium to pakiet dwóch kanałów stworzonych przede wszystkim po to, aby najwierniejsi kibice piłkarscy mogli cieszyć się możliwością oglądania jeszcze większej liczby meczów Ligi Mistrzów. Transmisje na żywo z kolejnych spotkań zawsze charakteryzuje najwyższa jakość, oglądający mogą zaś oglądać spotkania swoich ulubionych drużyn, nie przejmując się opóźnieniami i nie obawiając się o jakość transmisji. Plusem obu kanałów jest również to, że Liga Mistrzów UEFA zawsze ma w ich przypadku priorytet. Nie ma więc mowy o innych transmisjach, które miałyby skupiać na sobie uwagę widzów zainteresowanych piłką na najwyższym światowym poziomie.

Gdy nie ma spotkań LM transmitowanych na żywo, na obu kanałach można zobaczyć powtórki tych, które wywołały najwięcej emocji. Polsat Sport Premium w takie dni chętnie oddaje jednak swoją antenę także innym ligom, które mogą zaciekawić oglądających ten sport. Przykładem może być choćby liga holenderska, która od dziesięcioleci jest skarbnicą młodych, utalentowanych graczy, a także liga MLS, w której wielu znanych i lubianych piłkarzy decyduje się na zakończenie zawodniczej kariery. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku meczów Ligi Mistrzów, także te rozgrywki można oglądać, ciesząc się nie tylko profesjonalnym komentarzem, ale i bardzo wysoką jakością obrazu i dźwięku niemal przenoszącą kibiców na stadion. Warto regularnie sprawdzać więc ramówkę umieszczaną na polsatsport.pl i śledzić kolejne wydarzenia.