Od końca wakacji 2021 ruszył w Polsce nowy serwis sygnowany przez grupę Polsat – PolsatBoxGo.

Ile musimy zapłacić?

Pakiety zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł wybrać ten pasujący do jego oczekiwań i gustów. Zostały one podzielone pod kątem tematycznym i tak, jeśli zależy nam na bibliotece VOD i chcemy mieć dostęp do maksymalnej ilości kanałów telewizyjnych, to musimy się liczyć z wydatkiem 40 złotych miesięcznie – cena promocyjna to 30 złotych. Dla wielbicieli sportu Polsat przygotował pakiet tematyczny, który zawiera wszystkie popularne kanały sportowe. To możliwość oglądania mistrzostw świata w siatkówce kobiet i mężczyzn, a także rozgrywek piłkarskich Ligi Mistrzów, polską ekstraklasę i I ligę oraz lig – hiszpańska, angielska, włoska czy francuska. Ta przyjemność będzie nas kosztować 50 złotych miesięcznie – 40 złotych w promocji. Za 9 kanałów w tym HBO, Cinemax oraz AXN, oraz bibliotekę seriali i filmów zapłacić musimy 25 złotych. Nieco więcej kosztuje PolsatBoxGo Polonia. Za 45 złotych zyskujemy dostęp do biblioteki VOD Polsatu i 10 kanałów TV.

Czym jest PolsatBoxGo?

PolsatBoxGO to nowy serwis sygnowany przez grupę Polsat, który zastąpił dawną Iple. Klienci tej ostatniej automatycznie przeniosą się na nową platformę, zachowując oryginalny login oraz hasło. Nowi użytkownicy mogą dostosować i wykupić pakiet tematyczny dostosowany do swoich potrzeb. Aby zalogować się do serwisu, potrzebujemy jedynie aplikacji – w przypadku urządzeń mobilnych oraz stałego dostępu do Internetu. Może to być oczywiście Internet stacjonarny, jak i za pośrednictwem Wi-Fi. W swoim założeniu PolsatBoxGo jest platformą podobną do Netflixa czy HBO Go. Jednak łączy w sobie zalety wszystkich dostępnych na polskim rynku aplikacji. Przede wszystkim to szersza oferta, w której znajdziemy nie tylko kanały HBO, ale też np. Cinemax czy kanały telewizyjne, które dotąd były dostępne tylko za pośrednictwem dostawców telewizji kablowej. To też dużo większa oferta sportowa. W jednym pakiecie możemy uzyskać dostęp do licznych kanałów sportowych i transmisji, które wcześniej były zakodowane. Jednocześnie jest to oszczędność, bo wykupienie dostępu do wszystkich tych kanałów sportowych pojedynczo, generuje dużo wyższe rachunki, niż skorzystanie z platformy Polsatu.

Olbrzymią wygodą jest też sposób płatności. Nie ma tu żadnych długoterminowych umów, które obligują nas do ponoszenia comiesięcznych płatności. Umowę podpisujemy na miesiąc i nie wymaga to od nas żadnej aktywności. Tworzy się automatycznie poprzez zalogowanie się do serwisu i dokonanie płatności. W każdej chwili możemy zrezygnować z usług PolsatBoxGo.